APIE HILLARY

HILLARY nori įkvėpti ir paremti greitai studijas baigsiančias humanitarinių, meno, pedagoginių ir socialinių mokslų universitetų studentes, kurios susiduria su sunkumais pereinant iš universiteto į darbą, siekiant išugdyti jų verslią mąstyseną ir požiūrį.

 

PARTNERIAI

Konsorciumą sudaro septyni partneriai iš 7 valstybių. Jie visi turi konkretų vaidmenį, atsižvelgiant į jų interesus, kompetenciją ir meistriškumą verslumo, ugdomojo vadovavimo ir mentorystės, socialinių inovacijų bei moterų verslumo srityse vietiniame ir Europos lygmenyse.

STARTUP WOMEN'S CUP

Moterų įkurtų startuolių konkursas  (START UP WOMAN CUP) – tai Europos mastu organizuojamas konkursas pagal Erasmus+ HILLARY projekto gaires. Šio konkurso tikslas – skatinti moterų verslumą sutelktinio bendradarbiavimo platformoje Babele. 


This project has been funded with support from the European Commission. This website reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Subscribe to the HILLARY newsletter!

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

<a href='https://www.freepik.com/free-vector/silhouette-woman-logo-with-particles_1132051.htm'>Designed by Freepik</a>