NAUJIENOS


 

PARTNERIŲ SUSITIKIMAS LEUVARDEN

 

2019 m. birželį Leuvardeno mieste (Nyderlandai) susitiko šalys partnerės ir nacionaliniai Moterų įkurtų socialinio verslo startuolių konkurso nugalėtojai. Partneriai kaip visada apsvarstė projekto eigą, tačiau pagrindinė šio susitikimo užduotis – išrinkti vieną europinio konkurso nugalėtoją. Nors lengva nebuvo, komisija, įvertinusi HILLARY drobes ir pristatymus, nugalėtoju paskelbė ekologinį, plastiko vartojimą mažinti siekiantį projektą Verde Agua iš Ispanijos. Jį sukūrė jaunos socialinės verslininkės Sofia, Andrea ir Luna. Daugiau apie konkursą skaitykite ČIA!


Download
LT_3rd_Hillary Newsletter.pdf
Adobe Acrobat Document 2.0 MB

Download
LT_2nd_Hillary Newsletter.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

PARTNERIŲ SUSITIKIMAS GRINVIČE

2018 m. Lapkritis

 

Trečiasis partnerių susitikimas vyko svečiuose pas partnerius iš Didžiosios Britanijos – Grinvičo universitete. Atlikti svarbiausi darbai mokomajai medžiagai parengti. Laukiame, kol galėsime ją pristatyti būsimoms verslininkėms! Būtent tam sukūrėme HILLARY strategiją, kuri išsamiai apžvelgs ir patars studentėms, kaip kurti verslą. Džiaugiamės, kad mūsų projektas jau greitai bus įgyvendintas!

 


Download
Naujienlaiškis 2018 m. Liepos mėn.pdf
Adobe Acrobat Document 1.2 MB

2-asis partnerių susitikimas Milane

2018 m. Gegužė

 

2018 m. Gegužės 14 d. Ir 15 d. Milane įvyko antrasis partnerių susitikimas. "Eurocrea Merchant" surengė susitikimą "BASE Milano". Bazė yra vieta, kur kuria ir įgyvendina novatoriškus projektus kultūros ir kūrybinio verslo sektoriuje. Unikali erdvė, skirta kūrybiškumui ir koncentracijai skatinti. 

 

Susitikimo metu buvo aptarta Hillary kurso struktūra ir turinys. Kursas bus suskirstytas į dešimt blokų: Tikslas (Įvadas), Klientai ir naudos gavėjai, Rinkos tyrimai, Vertės pasiūlymas, Pajamų modelis, Rinkodaros planas, Pagrindiniai suinteresuotieji asmenys, Pagrindiniai ištekliai, Įgyvendinimas ir Finansinis planas. Kiekviename blokelyje yra veikla, kurios rezultatas bus Hillary Canvas; verslo modelis, kad idėja taptų verslo galimybe.

 

Kitas susitikimas įvyks 2008 m. Lapkričio 8 ir 9 d. Londone, Grinvičo universiteto patalpose.


"HILLARY" pradžia Valladolide 

2017 m. Gruodis

 

2017 m.  lapkričio 30 –  gruodžio 1 d. Vilaradolido universitete, Ispanijoje, buvo pradėtas projektas "HILLARY". 

Valladolido universitetas yra projekto "HILLARY" pagrindinis partneris ir atsakingas už bendrą projekto valdymą.

Susitikime susirinko konsorciumas pirmą kartą aptarti ir paaiškinti projekto tikslus, tvarkaraštį ir aptarti partnerių bendradarbiavimą  ir jų atsakomybę projekte.

 

 

Per artimiausius dvejus metus pagrindinis dėmesys bus skiriamas verslumo ugdymo integravimui į humanitarinių universitetų mokymo programas moterų verslumui skatinti. Projekto tikslas - pristatyti novatorišką verslumo švietimo modelį, pagrįstą e-mokymosi kursu ir internetinės bendruomenės platformos sukūrimu. Tai sukurs stiprus partnerių konsorciumas, turintis patirties verslumo, instruktavimo ir globos, socialinių inovacijų ir moterų verslumo srityje Europos lygmeniu. Projekte dalyvauja Italija, Lietuva, Norvegija, Nyderlandai, Rumunija, Ispanija ir Jungtinė Karalystė. Kitas susitikimas vyks "Eurocrea Merchant" 2018 m. gegužės 14  – 15 d. Milane, Italijoje.

 

Subscribe to the HILLARY newsletter!

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

<a href='https://www.freepik.com/free-vector/silhouette-woman-logo-with-particles_1132051.htm'>Designed by Freepik</a>